USŁUGI JAKIE OFERUJEMY

Nasza firma oferuje kompleksowe naprawy lodówek, chłodziarko zamrażarek, lad chłodniczych i zamrażarek. Naprawiamy nie tylko sprzęt domowy, ale także sprzęty przemysłowe czy klimatyzację. Oferujemy pełen profesjonalizm w wykonywaniu zleceń, rzetelność oraz krótki czas wykonania zlecenia. Oprócz wieloletniego doświadczenia w naprawach sprzętu, posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz świadectwa kwalifikacji, będące dowodem naszej rzetelności.

Jesteśmy świadomi, jak bardzo sprzęt ten jest potrzebny w Państwa domach i firmach, dlatego tym bardziej jesteśmy zmotywowani do działania. Szerokie grono naszych specjalistów naprawi Twoją lodówkę, serwisuje chłodziarko zamrażarkę, czy też usunie usterkę w ladzie chłodniczej.

W trosce o zapewnienie Państwu usług najwyższej jakości, oferujemy gwarancję 12 miesięcy na naprawiany przez nas sprzęt.

NAPRAWA LODÓWEK

Lodówka to jeden z elementarnych sprzętów każdego domu. Bez niej w dzisiejszych czasach trudno jest żyć. Specjalizujemy się w naprawie lodówek niemal wszystkich marek. Skontaktuj się z nami, by umówić specjalistę w Krakowie i okolicach.

NAPRAWA ZAMRAŻAREK

Po lodówce kolejny najważniejszy sprzęt. Zadbamy, by już więcej się nie zepsuł i naprawimy bieżące usterki. Przyjedziemy do Twojego domu lub firmy w Krakowie i okolicach, by zdiagnozować, przeprowadzić serwis lub naprawę zamrażarki.

SERWIS CHŁODZIARKO-ZAMRAŻAREK

Sprzęt 2w1 to w dzisiejszych czasach standard kuchennego oprzyrządowania. Idziemy z duchem czasu i naprawa takiego sprzętu nie jest dla nas problemem. Precyzyjne zlokalizowanie usterki umożliwia nam posiadanie kompleksowego sprzętu do diagnostyki. Serwis chłodziarko zamrażarek wykonujemy na terenie Krakowa i w okolicach.

Polar, Ardo, Amica, Whirlpool, Siemens, Bosch, Indesit, Ariston, Zanussi, Candy, Gorenje, Electrolux, Bauknecht, AEG Hoover, Philips, Brandt, Beko, Mastercook, Haier, Miele, Liebherr, Snaige, Mińsk, Husqvarna, Atlas, Vinchi, Gram, Elcold, MPM Product, Mors, AEG Electrolux, Caravell, Argos, Zamex, Atlant, Helkama, AGD Bochnia, Waeco, Vestfrost, Privieg, Juka, Venta, Ardes, Sharp, Polaris, Franke, Igloo, Ezetil, Fagor, Baumatic, Samsung, Kelon.

Nasza oferta to także: Naprawa AGD Kraków, serwis agd kraków, naprawa lodówek kraków, serwis lodówek kraków, lodówki naprawa kraków, naprawa chłodziarek kraków, naprawa zamrażarek kraków, lodówki, lodówek, zamrażarki naprawa kraków, serwis.